Найкращий спосіб весело провести час з друзями – пограти у цікаві настільні ігри. Серед асортименту можна знайти не лише розваги на двох або трьох людей, а й для великої компанії. Правила деяких настільних забав прості та не примітивні, коли над іншими доведеться трохи подумати. Пропозицій для вагомої кількості гравців безліч – достатньо обрати жанр сюжету та опертися на власні вподобання.
Основні жанри настільних ігор для великої компанії
В цілому настільні розваги класифікуються в залежності від декількох критеріїв: часу, типу, серії й т.д. Також до цієї групи відноситься розподіл на жанри для великої компанії.
Детективи. Ігри такого жанру розвивають навички логічного мислення. Учасникам в такому випадку доведеться згуртуватися, щоб розкрити злочин та знайти відповіді на головні питання.
Економічні. Класичний приклад економічного жанру ігор – «Монополія». Вона відтворює ринкові відносини, де гравцям необхідно взаємодіяти між собою для отримання власної вигоди.
Стратегії. Жанр відрізняється від інших складнішими правилами та більш заплутаним сюжетом, який вимагає достатньо часу для проходження.
Пригоди. Настільні ігри у жанрі пригод потребують від гравців кмітливості та уважності для перемоги.
Логічні. Жанр логічних забав передбачає продуманих рішень. На учасників не будуть чекати удача та приємна випадковість – дії розвиваються, виходячи з вмінь людей робити правильний хід.
Деякі настільні гри можуть поєднувати в собі декілька жанрів, тому такі розваги чудово підійдуть для багатолюдної компанії.
Популярні настільні ігри для великої кількості гравців
У світі настільних ігор існує декілька головних позицій, які повинні бути в арсеналі кожного, хто любить проводити час разом з друзями або родиною.
Dixit. Класичний, але цікавий варіант пригодницького жанру у світі фантастики. У Dixit можуть грати від трьох до восьми людей. Сенс гри полягає в асоціаціях, а різнобарвні картки не залишать нікого байдужим.
Mysterium. Захопливий детектив для великого кола товаришів. Одному гравцю доведеться стати привидом, а іншим – екстрасенсами, після чого розкрити таємницю вбивства хазяїна помешкання за тиждень.
Decrypto. Цікава командна гра, у якій учасники будуть протистояти один одному, застосовувати свої логічні та комунікативні навички для передачі секретних повідомлень.
Мафія. Класичний вибір для зборища, у якому необхідно проявити не лише довіру, а й хитрість. Розвага розроблена для групи від 6 до 30 людей, а час партії іноді триває до декількох годин.
Дженга. Завдяки простоті, але унікальності, ця настільна гра завоювала увагу багатьох. У Джензі доведеться обережно витягувати блоки з вежі, не заваливши її.
Найкраща настільна гра для великої компанії – це забава, яку варто обирати в індивідуальному порядку. Придбавши запропоновані варіанти у свій арсенал, гравці точно зможуть весело провести час.
Джерело: https://topnastolka.com.ua/